' '

Messut&tapahtumat

2019

Jyväskylän Kädentaitomessut, Paviljonki 6.-7.4.2019

Kaunis Sinä messut, Oulu, Teatria 13.4.2019. 

Wemmi-kevätmarkkinat, Jyväskylän Paviljonki 27.-28.4.2019.

Muhoksen Vappu, Tähtiareena 1.5.2019. 

Korjaamon Kevätmarkkinat, Helsinki 11.5.2019

Jyväskylän Designtori 11.5.2019. 

Rovaniemen kädentaitomessut 18.-19.5.2019. 

Käsityökortteli Helsinki, Mauno Koiviston aukio 18.5.2019. 

Scandinavian Designmarket, Oulu 25.-26.5.2019.

Maailma Kylässä, Helsinki 25.-26.5.2019. 

Design Market, Narikkatori 29.5.2019. 

Käsityökortteli, Oulu 7.-8.6.2019. 

Haapavesifolk 27.-29.6.2019. 

Turun Käsityöläismarkkinat, Käsityökortteli 27.-30.6.2019. 

Pajalan Markkinat 5.-7.7.2019. 

Kaustisten kansanmusiikkijuhlat, Basaari 8.-13.7.2019. 

Qstock 26.-27.7.2019.

Tykkää ja Tuhlaa, Ouluhalli 14.-15.9.2019. 

Oulun Kädentaitomessut 12.-13.10.2019. 

Suomen Kädentaidot -messut, Tampere 15.-17.11.2019. 

 .....................................................................................................................................

Rooms EXPERIENCE 38, Tokio 20.-22.2.2019. 

Helsingin kädentaitomessut, Wanha Satama 2.-3.3.2019. 

Piha, Puutarha ja Kädentaidot messut Kalajoki 30.-31.3.2019.

 

2018

Simerock, Rovaniemi 10.-11.8.2018.

Koiteli elää, Kiiminki 18.8.2018.

Taiteiden yö, Helsinki, Narikkatori 23.8.2018. 

Lollabalooza, Berliini 8.-9.9.2018. 

Oulun kädentaitomessut 13.-14.10.2018.

Suomen Kädentaidot -messut, Tampere 16.-18.11.2018.